Samdef

Haberler

Samdef

Samdef Yaza Merhaba Gecesi

- +

YAZA MERHABASAMDEF’İN YAZA MERHABA GECESİ’NDE DERNEKLERİYLE BULUŞMASI MUHTEŞEM GEÇTİ

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonumuzun Kartal Belediyesinin katkıları ve Pak-un sponsorluğu ile düzenlenen Derneklerle Yaza Merhaba Gecesi Kartal İskelesinden kalkan tekne ile başladı. Büyükada Kartal Belediyesi Sosyal Tesislerinde 1000 kişinin üzerinde katılım olması dolayısıyla büyük bir izdihamın yaşandığı gecemiz Genel Başkan Av. Dilek Kiraz Beniz’in büyük alkış alan konuşması ile başladı. Genel Başkanımız daha sonra sözü Onursal Başkan Erkan Zorlu’ya bıraktı. Aynı zamanda Samsunspor’un eski yönetisi olan Zorlu konuşma yaparken Samsunspor’unuzun galibiyet golü haberi ve play-off’a katılma haberi gelmesitle gecemizde coşku bir kat daha arttı. Daha sonra konuşma yapmak üzere kürsüye bu güzel geceyi yapmamızı sağlayan ev sahibi Kartal Belediye Başkanı Opr.Dr. Altınok Öz çıktı. Chp Grup Başkan vekili Akif Hamzaçebi’nin de konuğumuz olduğu ve konuşma yaptığı gecede Karkon Genel Başkanı Tahsin Usta da bir konuşma yaptı.

Yemek eşliğinde gerçekleşen 30’un üzerinde derneğin katıldığı geceye dernek başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri aileleri ile birlikte katıldılar. Yaza Merhaba Gecemizde sahneye ilk önce Samsunlu sanatçımız Sibel Yıldırım çıktı ve geceye katılan misafirlerimizi coşturdu.

Gecemiz Samsun’umuzun büyük gururu 2014 Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı’nın katılımıyla devam etti. Başpehlivan Fatih Atlı’ya Genel Başkanımız Av. Dilek Kiraz Beniz gecenin anısına plaket verdi ve SAMDEF’İN Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Şenel SAMDEF adına başpehlivanımıza altın taktı. Gecemize Fatih Atlı ile birlikte gelen Arif Şentürk eskimeyen sesi ve türküleri ile tüm katılımcıları coşturdu. Gecemize katkı ve emek veren değerli hemşerilerimize ve tüm dernek başkanlarımıza gecemiz anısına plaket verildi.

Gecemiz Samsunlu sanatçımız Hüseyin Şimşek’in türküleri ile gece 12:00 ye kadar aralıksız devam etti.

Gecemize Ankara’da yaşayan Samsunlu iş adamı Mehmet Türkmen, ASDEF Genel Başkanı Remzi Kozal, Pak-Un Grubu Başkanı Turgay Durgun, Anadolu Grup Yazıcılar Holding Genel Müdürü Dr. Sezai Tanrıverdi, Saysiad Genel Başkanı Mete Koca da katıldı.

Büyük çoşku ile geçen gecemize katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Daha güzel günlerde ve gecelerde tekrar tekrar buluşmak dileğiyle.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.